O nás

MOZAIK, spol. s r.o.

Charakteristika společnosti

Společnost MOZAIK byla založena v roce 1990 v Praze 6. V této době zaměstnávala společnost v průměru 24 kmenových zaměstnanců. Ve své činnosti se zaměřila na celkové rekonstrukce objektů na klíč, fasády objektů, realizace a rekonstrukce pěších zón apod.

V letech 1991 - 1994 podnikala společnost současně i v zahraničí, především pak ve Spolkové republice Německo. Jednalo se převážně o státní zakázky ve Stuttgartu, zadávané státními stavebními firmami TEERBAU Niederlassung Stuttgart a  Tief - und Hochbauunternehmung.

Od roku 1995 společnost MOZAIK spolupracovala zejména s obvodními úřady, školskou správou, odborem životního prostředí, správou obecního majetku a investičním odborem.

Hlavní činnost společnosti

Současnou specializací společnosti je kompletní rekonstrukce bytů, rodinných domů i administrativních budov, kompletní výstavba objektů a rodinných domů na klíč, revitalizace panelových domů, zateplení fasád včetně výměny oken, provádění klasických štukových fasád, zateplení střešního pláště a výměny střešní krytiny, úpravy parků, pěších zón, zahradnických úprav včetně zahradní architektury a ostatní zeleně.

Certifikáty a osvědčení

Dne 4. února 2009 byl společnosti MOZAIK dozorovaným auditem vydán certifikát jakosti ISO 9001:2008, na který 30. dubna 2010 navazovalo vydání certifikačního listu ISO 14001:2004. 

Společnost MOZAIK je aktuálně též zapsaná v Seznamu odborných dodavatelů a zařazena do programu Ministerstva životního prostředí, administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR, zaměřeného na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech tzv. „Zelená úsporám“.